Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator
Rezervovat

Často kladené otázky

Často kladené otázky

Od kdy do kdy je možné se ubytovat?

Check-in je možný od 15:00 do 21:00. V případě, že přijedete dříve a pokoj již bude připravený a uklizený po předchozích hostech, je možné se ubytovat dříve.

V jaké době a jakou formou se podává snídaně?

Snídaně se podává od 8:00 do 10:00 formou bufetu. V naší snídaňové nabídce se snažíme vyhovět i různým dietním omezením (bezlepková, vegetariánská dieta).

Jak je to s polopenzí?

Pobyty s polopenzí nenabízíme. Rádi vás uvítáme v našich restauracích, kde si můžete vybrat z jídelního lístku.

Jaká je otevírací doba restaurace?

Pro aktuální otevírací dobu prosím navštivte sekci Restaurace. Během letní sezóny máme otevřeno od 12 hod do 22 hodin. Kuchyně zavírá ve 21 hodin.

Je možné parkování před hotelem?

Parkování je možné přímo před hotelem, zdarma, parkovací místa není nutné rezervovat.

Je možné ubytování se psem a jaký je případně příplatek?

Ubytování s Vaším čtyřnohým mazlíčkem je možné za příplatek je 350 Kč/noc/pes. Tento poplatek není zahrnut v ceně pokoje a bude vám přidán k hotelovému účtu.

Jaké jsou storno podmínky?

Storno podmínky se mohou lišit dle rezervace, pro kterou jste se rozhodli. Nabízíme rezervace se včasným stornem zdarma, ale také speciálně zvýhodněné ceny, kde storno zdarma možné není. Před dokončením rezervace v rezervačním systému si vždy pečlivě přečtěte storno podmínky, abychom předešli případným nedorozuměním. Pro skupinové rezervace se storno podmínky upravují individuálně.

Jak probíhá platba?

Při rezervaci s možností storna je možná platba hotově nebo kartou přímo na hotelu. Pokud jste se rozhodli pro speciální cenu s předplatbou bez možnosti storna (Zaplaťte nyní a ušetřete), bude příslušná částka stržena z karty po vytvoření rezervace.

Je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele v rámci FKSP fondu?

Fakturu FKSP je možné vystavit, žádost prosíme zaslat na rezervační e-mail hotelu, kam je nutné uvést fakturační údaje včetně IČ zaměstnavatele a požadovaný text na fakturu.

 

Show banner +420734621305