Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator
Rezervovat

Hotel Zámeček Janovičky

To pravé místo pro Vaši dovolenou na Broumovsku.

Hotel a ubytování

Výletní hotel a restaurace Zámeček Janovičky leží na svahu Javořích hor, v klidu a zeleni malebné krajiny Broumovska, charakteristické svými pískovcovými skalami a divokou přírodou.

Terasa hotelu nabízí úchvatný výhled do Broumovské kotliny a na hřebeny Stolových hor, které ji ohraničují.

Hotel poskytuje pohodlné ubytování v 18 útulných pokojích s maximální kapacitou 42 lůžek. Každý pokoj je vybaven koupelnou, kosmetikou, ručníky, lůžkovinami, toaletou, televizorem a bezplatným Wi-Fi připojením zdarma. Možnost vypůjčení fénu na recepci.

Restaurace

Restaurace Zámeček Janovičky v jednoduchém prvorepublikovém stylu nabízí sezónní a krajové speciality s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu používaných surovin.

Nezapomínáme ani na zdravý životní styl, proto u nás vždy najdete alespoň jedno jídlo pro vegetariány.

Kapacita restaurace 52 hostů. Rezervace stolu není nutná, ale chcete-li mít jistotu, klidně nám zavolejte na +420 734 621 305 a my Vám stůl rádi připravíme. Platbu přijímáme v korunách, eurech a samozřejmě také platební kartou.

Služby

  • Restaurace s letní terasou a salonkem
  • Bezplatné parkování
  • Možnost uschování kol v cyklo-garáži
  • Dětské hřiště
  • Venkovní gril

 

Objevujte Broumovsko výhodněji

K výletům neodmyslitelně patří návštěva některé z místních zajímavostí a samozřejmě nesmí chybět také zastávka na občerstvení. Díky kartě hosta Broumovsko, kterou získáte při ubytování v našem hotelu zdarma, máte širokou nabídku služeb se zajímavou slevou.

Prozkoumejte například Klášter v nedalekém Broumově se slevou na vstupném, zavzpomínejte na dětská léta v muzeu stavebnice Merkur se slevou 25 % nebo navštivte poslední plně funkční vodní mlýn ve východních Čechách, Dřevíček, a ušetřete 10 % z ceny prohlídky. Karta hosta Broumovsko je napěchovaná zážitky, které čekají na to, až je objevíte! ► celou nabídku najdete na www.broumovsko.cz/kartahosta.

Zastavit se při svých toulkách regionem můžete taktéž v našich partnerských hotelech OrlíkSkalní Mlýn a Javor nebo v broumovské restauraci U Tří růží či v klášterní kavárně Dientzenhofer. Ve všech zmíněných podnicích získáte 10% slevu na celou útratu.

Show banner +420734621305