Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator
Rezervovat

Zalyžujte si v „podzámčí“

Hledáte ideální lyžařské terény pro začátečníky nebo se chystáte na první lyžařské krůčky?

Rodinné lyžování a lyžařské svahy pro začátečníky nabízí „v našem podzámčí“ lyžařský areál Janovičky, který spojuje svižnější svahy přiléhající ke dvěma pomám, vyhlídkovou mírnější sjezdovku zvanou „Údolíčko“ a pro nejmenší je připraven dětský lyžařský vlek v horní části areálu. Trochu adrenalinu vám do jízdy dodá průjezd místním snowparkem,  který se nachází u dojezdu k vleku „Malý Buben“.

Kromě perfektně upravených sjezdovek ocení návštěvníci i renovované lyžařské vleky nebo nová sněžná děla, která zajišťují stabilní sněhovou pokrývku pro kvalitní lyžování i během teplejších dnů. Na celkově více než 1 km zasněžovaných sjezdovek si tak užijí zábavu malí i velcí lyžníci a to za velice přívětivé ceny!

 

Komplexní zázemí a lyžování ve dne v noci

Chybí vám lyžařské vybavení nebo jste třeba zapomněli přilbu? Nevadí! Přímo na svahu je pro vás otevřená lyžařská půjčovna, která vám zajistí vše potřebné pro vaše zimní radovánky. Můžete tedy přijít „na lehko“ a vše si půjčit až během ubytování. V areálu nechybí ani servis s možností ostření hran či voskování skluznice, ať vám prkénka sviští i na nově napadaném sněhu. 

 

Odborné péče se vám dostane i při úplné premiéře na svahu. Jak pro lyžaře, tak snowboardisty je připravena lyžařská škola se zkušenými a trpělivými instruktory

 

Pokud vás místní terény nadchnou natolik, že vám denní provoz nepostačí, můžete vyrazit na oblíbené večerní lyžování každou středu a sobotu v čase od 18 do 21 hodin

 

Více se o lyžařském areálu dozvíte zde.

Odpočinek po lyžování

Zimní dovolená na Broumovsku je souznění úžasných přírodních scenérií, prožití jedinečných okamžiků na svahu či ve stopě a především relaxu v prostředí prvorepublikového Hotelu Zámeček Janovičky. Po dni stráveném v zimním království je však zapotřebí nabrat energii na další dobrodružství.

Naše restaurace je proto připravena vám vykouzlit úsměv na tváři nejen po příchodu ze svahu, ale kdykoliv v průběhu celého vašeho pobytu. Stejně tak samotné pokoje Hotelu Zámeček Janovičky jsou nachystané pro váš odpočinek a nabírání energie na další den. 

Využijte pro svou dovolenou speciálních nabídek a ušetřete ještě před příjezdem. 

Zimní dovolená začíná v Hotelu Zámeček Janovičky!

Koupací sud

Vrátili jste se z výletu, lyží nebo si jen chcete odpočinout a vychutnat si daleké výhledy na krásné Broumovsko?

Denně pro Vás máme připravený koupací sud s maximální kapacitou pro 4 hosty.

Provozní doba a ceny:

  • 18:00 až 21:00 privátně za cenu 1250 Kč za hodinu a celý sud

Pro rezervace a sety s župany a pantoflemi se na nás obraťte na hotelu nebo volejte +420 734 621 305.

Show banner +420734621305